• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Патріотичне виховання

Картинки по запросу національно-патріотичне виховання

/Files/images/nezalejnst21/IMG_4007.JPG

Патріотичне виховання – це система високоефективних ідей, принципів, методів, доступних та емоційно наснажених засобів, приймів і форм роботи з дітьми. Принципи патріотичного виховання визначають вихідні положення, згідно з якими організовується навчально-виховний процес.

Наша Батьківщина – Україна, ми українці. Щоб діти стали народом, творцями своєї долі, необхідно,аби вони міцно засвоїли духовну культуру рідного народу. Діти будь-якої національності, які проживають на території України, повинні знати її природу, історію, культуру. Діти повинні знати, що вони живуть в Україні, в багатонаціональній, самостійній державі. У кожної людини є батьківщина — це місце, де людина народилася, живе, де народились і живуть її батьки. В нашому садочку дітей ознайомлюють з українськими традиціями під час занять, розваг та в повсякденному житті.

Видатний український педагог В. О. Сухомлинський у книзі «Народження громадянина» писав:

«Домогтися того, щоб вихованця вже з дитинства хвилювало теперішнє та майбутнє Вітчизни, - одна з найважливіших передумов запобігання моральним зривам у дитячі роки. Патріотичні думки, почуття, тривоги, патріотичний обов’язок, громадянська відповідальність – це основа почуття людської гідності Той, у кому ви сформували ці якості душі, ніколи не виявить себе в чомусь поганому, навпаки – він прагнутиме виявляти себе тільки в доброму, гідному наших ідей, нашого суспільства.»

/Files/images/ukrana/20-19-1-1000x1000.png

Виховати свідомого патріота і громадянина означає сформувати в дитині комплекс певних знань, особистісних якостей і рис характеру, що є основою специфічного способу мислення та спонукальною силою у повсякденних діях, вчинках, поведінці. Йдеться про:патріотичну відповідальність і мужність, самосвідомість, громадську ініціативність та активність, готовність працювати для розвитку Батьківщини, захищати її; повагу до Конституції, законів Української держави, прийнятих у них правових норм, сформовану потребу в їх дотриманні, високу правосвідомість; повагу до батьків, свого родоводу, традицій та історії рідного народу; знання української мови; дисциплінованість, працьовитість, творчість, турботу про природу та екологію рідної землі; гуманність, шанобливе ставлення до культури, традицій та звичаїв, високу культуру спілкування, це заняття «Світле свято Воскресіння», «Щедрий вечір», «Українські рушники – скарби народні навіки», «Мандруємо по Україні», «Калинові промінці» та інші.

/Files/images/ukrana/arton86.jpg

/Files/images/zavduvacha/1830178qyjed01h98 (1).gif

/Files/images/nezalejnst21/IMG_3993.JPG/Files/images/nezalejnst21/IMG_4014.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 658

Коментарi