Педагог, вихователь... Про вихователів дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

/Files/images/sayt/IMG_8914.JPG

Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись. Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу, який налічує 17осіб. Серед педагогів: 1 вихователь-методист, 1, 1 практичний психолог, 1 музичний керівник, 1 інструктор з фізкультури та 12 вихователів. З них один працівник має педагогічне звання «вихователь-методист». Усі педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

/Files/images/osn2018/D6K_2631.jpg

Педагоги понад усе прагнуть, щоб маленьким господарям жилося добре, аби кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один одного привітно, жити в дружбі та злагоді.

/Files/images/lto19/IMG_3722.JPG

Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.

/Files/images/lto19/IMG_3723.JPG

Отак і живемо однією дружньою сім'єю!

Кiлькiсть переглядiв: 831

Коментарi